A A A

Domofonai

 

             

 

 

 

 

             

 

Telefonspynė – arba domofonas, šiuo metu yra paprasčiausias ir patogiausias prietaisas atliekantis susisiekimo funkciją ir  kontroliuoja patekimą į  patalpas (butą, namą, biurą). Turinti visas galimas konfigūracijų įvairoves, pagrindinės telefonspynės funkcija yra galimybė pasikalbėti su lankytoju neatidarius durų, o vaizdotelefonspynė leidžia dar ir pamatyti kas atėjo.

Kartu su telefonspyne prie durų įdiegiama elektrinė spyna, kurios pagalba atidaromos durys nuotoliniu būdu, paspausdus mygtuką ant telefonspynės ragelio .

"Saviems" darbuotojams (gyventojams ir t.t.) yra programuojami elektroniniai raktai atrakinti elektroninę spyną lauke. Elektroniniai raktai gali būti įvairūs: pakabukai-tabletės Touch Memory, magnetinės kortelės ir t.t. Vietoj  raktines spynos gali būti įdiegta kodinė spyna, ir kad į patalpas patektu tik „savi“ zmonės reikės surinkti skaitmeninį kodą.

Kitose daug sudetingesnėse sistemose, prijungus jas prie kompiuterio kuriame įdiegta speciali programinė įranga, galima kontroliuoti įeinančius/išeinančius, įrašinėti ir saugoti informaciją apie lankytojus. Tai jau mažiau susiję su telefonspyne, tačiau Jums prireikus tokios sistemos, skambinkite, mes galėsime Jums padėti ir ją įdiegti..
                       

 

 

 

323943 | 79 | 42